GRAPHIC SWEATSHIRTCała dzisiejsza stylizacja składa się z prezentów świątecznych. W tym roku musiałam być baaardzo grzeczna, bo Gwiazdor naprawdę hojnie mnie obdarował. Trafił w 100% w mój gust i sprawił mi ogromną radość!:). Czarna, męska bluza z fantastyczną grafika podoba mi się najbardziej! Połączyłam ją z krótką, pikowaną spódniczką, kryjącymi rajstopami i wysokimi botkami. Postawiłam na prostotę i minimalizm. Pogoda w święta była iście wiosenna, stąd sesja w plenerze. Pierwszy raz nie zmarzłam (aż tak bardzo) na zdjęciach (no, może pod koniec trochę zgrabiały mi ręce ;p)!
 Najwspanialszym prezentem okazała się publikacja mojej stylizacji na stronie  internetowej New York Magazine w propozycjach blogerów na street style'owe stylizacje z szalikami (Best of the Week’s Style Blogs: Chunky Scarves). Ciągle nie mogę w to uwierzyć! To naprawdę wielkie wyróżnienie dla mnie i dla bloga! Sprawiła mi to ogromną radość! Takie rzeczy motywują mnie do działania i sprawiają, że powoli zaczynam wierzyć w swoje możliwości!
Tymczasem z niecierpliwością czekam na Sylwestra! Oby Nowy Rok był równie udany! A gdy tylko wrócę do Poznania, ruszam na wyprzedaże! <3
M.
PS. Szczęśliwego Nowego Roku! :)swearshirt- dzieńdobry
skirt- StaffbyMaff
shoes- Vagabond

4 komentarze: